Logo PD 2015 (1)

Partnerský den firmy ROOT

Jako každý rok, tak i letos ve čtvrtek dne 17. 9. 2015 se konal již tradičně partnerský den firmy ROOT v krásném prostředí Hotelu Prachárna u Olomouce. Setkání s obchodními partnery začalo dopoledními přednáškami odbitím desáté hodiny ranní na téma novinky v IT – Windows 10 a blížící se příchod Office 2016. Také byla představena nová služba ROOT PC klient +, kterou poskytujeme k zakoupeným počítačům či notebookům u nás. Více informací o nové službě ROOT PC klient + najdete na www.root-it.cz/root_pc_klient.aspx.
Nemohl být opomenut ani důraz na bezpečnost v IT. Proč je důležité chránit svá data, jak je správně zálohovat a nejen to.

Odpoledne jsme se pobavili při outdoorovém programu plné her a soutěží, jako byla lukostřelba pod vedením odborníka, hledali správnou cestu z bludiště ven či stavění velkého domina. To vše za pomoci teambuildingové společnosti Tern Event s.r.o. Pro vítěze jednotlivých soutěží byly připraveny hodnotné ceny.

Fotografie z celé akce najdete na www.root-it.cz/akce.aspx

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>