Podmínky a pravidla soutěže „Nejkurióznější fotka s mým miláčkem (tabletem nebo notebookem) z letošní dovolené“

1. Soutěž „Nejkurióznější fotka s mým miláčkem (tabletem nebo notebookem) z letošní dovolené“ (dále jen soutěž) je určena pro osoby s trvalým pobytem na území České Republiky.

2. Provozovatelem a organizátorem soutěže je společnost ROOT – Lubomír Coufal, Šmakalova 1258/12B, 784 01 Litovel, IČO: 43990819 DIČ:CZ6206301013.

3. Podmínkou účasti v soutěži je kliknutí na tlačítko „To se mi líbí“, tedy být fanouškem Facebookové stránky www.facebook.com/root.olomouc. Soutěž se koná od 28. 6. 2013 do 10. 9. 2013 včetně. Fotografie odeslané mimo toto období nebudou do soutěže zařazeny. Soutěž se vztahuje pouze na fotografie z dovolené, pořízené v roce 2013, které mimo jiné zobrazují tablet nebo notebook.

4. Podmínkou pro získání výhry je vložení fotografie do soutěže a získání nejvíce hlasů pro danou fotografii. Výhru získají první tři soutěžící, jejichž fotografie získá nejvíce hlasů v soutěži. Každý soutěžící může poslat jen jednu fotografii. Výhru si musí soutěžící vyzvednout osobně v provozovně provozovatele.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo odmítnout nárok na výhru zejména z těchto důvodů:

a) fotografie nebyla dodána v termínu soutěže,
b) soutěžící dosáhl výhry používáním falešných identit pro hlasování

Provozovatel si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na výhru i bez udání důvodu.

8. Soutěž se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti ROOT – Lubomír Coufal a osoby blízké všem výše jmenovaným. Soutěž se dále nesmí zúčastnit osoby s trvalým pobytem mimo Českou republiku. Soutěž se nesmí zúčastnit osoby mladší 15 let.

9. Soutěžící dává účastí v soutěži souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, pro účely této soutěže a zároveň projevuje výslovný souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti ROOT – Lubomír Coufal.

10. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla změnit nebo soutěž zcela zrušit i bez předchozího upozornění.

V Litovli, 28. 6. 2013.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>